Mieszadła do gnojowicy

Mieszadła do gnojowicy StachMAR:

Jesteśmy polskim producentem - sprzedajemy nowe mieszadła do gnojowicy naszej produkcji. Oferujemy także transport naszych mieszadeł na terenie całej Polski po kosztach paliwa. Nasze mieszadła posiadają deklarację zgodności CE, dzięki czemu spełniają wymagania dotyczące dofinansowań unijnych.

Gnojowica

Jest to płynna mieszanina odchodów zwierząt gospodarczych stosowana w rolnictwie jako naturalny nawóz. Odpowiednie przechowywanie, mieszanie oraz stosowanie gnojowicy czyni z niej nawóz doskonały.

Mieszanie gnojowicy

Każde gospodarstwo powiadające zbiornik na gnojowicę spotyka się z z problemem rozwarstwiania się gnojowicy. Powstający na powierzchni gnojowicy kożuch lub twarda skorupa osadzająca się na dnie znacznie utrudnia opróżnianie zbiornika. Rozwarstwianie się gnojowicy sprzyja także nierównomiernemu nawożeniu pól uprawnych, a co za tym idzie spodkiem jakości i nieefektywnym wykorzystaniem gnojówki. Sposobem na zlikwidowanie problemu rozwarstwiania się gnojowicy jest zastosowanie odpowiednich wydajnych mieszadeł do gnojowicy.

Mieszadła i miksery do gnojowicy

Firma StachMAR wychodzi naprzeciw potrzebom rolników produkując wydajne i wytrzymałe mieszadła do gnojowicy, inaczej zwane mikserami do gnojowicy. Dzięki specjalnej konstrukcji nasze wirniki są najwydajniejsze z dostępnych na rynku mieszadeł. Charakteryzuje je długa żywotność i odporność na działanie substancji żrących (między innymi dzięki zastosowaniu panewek samosmarownych, stali o podwyższonej jakości i pokryciu powierzchniowym wykonanym jako ocynk ogniowy), co potwierdza stale zwiększająca się grupa zadowolonych klientów.

Mieszadła do gnojowicy dopasowane do Twoich potrzeb

Szeroka gama dostępnych mieszadeł zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Na zamówienie długość mieszadła, jak również średnicę wirnika i inne parametry możemy dostosować do potrzeb Państwa zbiornika.

JAK TO DZIAŁA

Składanie i realizacja zamówienia

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy gotowe rozwiązania, które możemy dostosować do Twoich potrzeb lub zaprojektować je specjalnie dla Ciebie.

  • KONTAKT I DORADZTWO
  • PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA
  • TRANSPORT I TESTOWANIE
  • GWARANCJA I SERWIS

Napisz do nas

Wolisz zadzwonić?

Zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy w doborze sprzętu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerami:

tel. 502 671 885

tel. 607954380 

logo

StachMAR

Mariusz Stachelek
Zakład Ślusarsko - Spawalniczy 
Nowa Ruda 64A
18-525 Turośl

NIP: 721-105-23-16 
REGON: 450202241